بسم الله الرحمن الرحیم

مدت هاست که تصمیم گرفته ام کمی ذهنم را با نوشتن خلوت کنم! همه چیز را امتحان کردم! از سررسید تا نوت گوشی تا .

ولی نشد که نشد

شاید عادت کرده ام در جایی مطالبم را ثبت کنم که ممکن باشد یکی دو تا مخاطب به آن سر بزند.

فقط این را میدانم اگر ننویسم و مثل گذشته ذهنم را خلوت و مرتب نکنم، با پوسیدگی سلول های خاکستری ام مواجه میشوم!. نیاز دارم به گاهی بی دغدغه نوشتن، به دور از خود سانسوری.

یادم هست میخواستم ادای سید مرتضی آوینی ِ شهید را در بیاورم و خودم را از نوشته هایم خط بزنم، حتی یک بار تمام شعرهایم را پاک کردم! اما نشد! حالم بد تر شد! فهمیدم که هنوز به گرد پای او نرسیدم! نمیدانم از کجا شروع کنم. فکر میکنم باید از اول.

امروز به برکت آلودگی هوا، بعد از مدت ها که این تصمیم در سرم بود، وبلاگی به پا کردم!

میخواهم نا شناس بنویسم! اگر مرا شناختید به رویم نیاورید!

نمیدانم به آرزوهایی که برای این وبلاگ در سرم دارم میرسم یا نه! فقط فعلا شروع کردم!

یا علی (ع) گفتیم و عشق آغاز شد :)

ابزاری برای خلوت کردن ذهن شلوغ!

,ام ,خلوت ,نشد ,کنم ,سرم ,در سرم ,ذهنم را ,کنم فکر ,شروع کنم ,فکر میکنم

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خاویار تی کلاس | پاورپوینت و گام به گام | پایه دهم و یازدهم و دوازدهم mina lotfy با هم ، راه مد و پوشاک دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان "دارا"دوست خداست،بیاید،غمی ازبین ببردشادی زاید با Bitcoin5b ارز دیجیتال را قورت دهید!! دانلود رایگان سریال پوشش خبری حوزه برنامه نویسی سخت افزار خرید اینترنتی لپ تاپ و موبایل